Naše služby

„Levná účetní Brno“obr5

Vedení účetnictví

Účetnictví je novým označením pro podvojné účetnictví. Tato služba zahrnuje vedení účetnictví se všemi souvisejícími úkony, dle požadavků klienta.

Vedení daňové evidence

Daňová evidence, je novým označením pro bývalé jednoduché účetnictví. Jedná se vedení daňové evidence se všemi souvisejícími úkony, dle požadavků klienta, včetně zpětného zpracování daňové evidence, kontroly daňové evidence a ostatních služeb týkajících se daňové evidence na základě dohod. Nabízíme vedení kompletní evidence pro plátce i neplátce DPH, evidence přijatých a vydaných faktur, evidenco majetku atd..

Zpracování mezd a personalistiky

Služba zahrnuje sepsání pracovní smlouvy včetně hmotné zodpovědnosti zaměstnance, výpočet mezd, odvodů sociálního a zdravotního pojištění včetně rozeslání výplatních pásek, roční zúčtování daně zaměstnancům, roční vyúčtování záloh na daně ze závislé činnosti, roční vyúčtování srážkové daně, odevzdávání přehledů zdravotním pojišťovnám a správě sociálního zabezpečení a další související operace. Po dohodě s klientem je možné vedení kompletní personální agendy.

Zastupování v daňových záležitostech

Na základě plné moci zastupujeme klienta v záležitostech před finančními úřady, správou sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami a jinými institucemi.

Další služby

Účetní poradenství a další služby dle dohody s klientem.

Zaměřujeme se na vedení kompletního účetnictví pro  fyzické osoby, právnické osoby, malé a střední firmy, protože tyto firmy ušetří náklady a mají záruku odbornosti. Lokalizace vedení účetnictví pro Brno, Adamov, Tišnov, Vyškov, Blansko a jiné lokality v okolí Brna.